Pirkti prekes “DIBU“ internetinėje parduotuvėlėje lengva! 🙂

Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį, spalvą ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą, papildomą informaciją – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, drabužio išmatavimus. 

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į „Prekių krepšelį” viršuje, kamputyje. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“.

Jei viskas gerai, spaudžiate „Prisijungti ir pirkti” (jei perkate ne pirmą kartą) arba „Užsiregistruoti ir pirkti” (jei darote tai pirmą kartą), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save, kurią mes būtinai saugosime.

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą, telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį. Rekomenduojame Jums prekes siųstis darbovietės adresu, taip supaprastėja prekių pristatymas ir ši paslauga atliekama greičiau.

Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į „Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu per el. bankininkystės sistemą.

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis.
Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Prekės gražinimo atveju pinigai pervedami atgal į tą pačią sąskaitą iš kurios gautas apmokėjimas.

Jei reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite info@dibu.lt arba skambinkite mums tel. +37064729376